پیام سایت: ثبت نام میهمان گرامی خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت و مشاهده همه مطالب توصیه میکنیم حتما عضو شوید
Boof iOS app Boofi Android App
دی
30
ساعت: (فنلاند)
امروز: پنج شنبه، 30 دی 1395 (19 ژانویه 2017)
Tänään: Torstai, 19 Tammikuuta 2017

:: بازي وهم انگيز Limbo + عكس، نقد و برسي و دانلود ::

:: Limbo، شاهكار Arcade ::

نقد بازی:
به جرات بگم .هيچ بازي به زيبايي اين نديده بودم.وقتي براي اولين بار عکس بازي رو ديدم شکه شدم و به خودم گفتم که من اين بازي رو مي خوام ولي يه مشکلي هست اين بازي انحصار 360 هست. من کلا از بازي هاي خلاقانه و با ايده هاي ناب به شدت استقبال مي کنم ...

به دنبال خواهر:
بازي هاي Arcade از جمله عنوان هايي هستند که اکثرا بدون سر و صدا عرضه مي شوند و قالبا هم بازي هاي خوبي هستند. تا کنون بازي هاي Arcade زيادي در شبکه هاي PSN و Xbox Live قرار گرفته اند. بازي هايي که جذابيت و تجربه هاي بسيار متفاوتي را نسبت به ساير عنوان ها به بازيکنان انتقال مي دهند. از جديدترين اين بازي هاي مي توان به بازي LIMBO ساخته استوديوي دانمارکي PlayDead اشاره کرذ که به تازگي براي Xbox 360 عرضه شده است. بازي اي که طرح هاي اوليه آن از شش سال پيش آغاز شد و هم اکنون سازندگان اين بازي در حال برداشت نتيجه زحمت هايي هستند که در اين مدت براي اين بازي کشيده اند. اين بازي از جمله عنوان هايي است که به تازگي در نمايشگاه ها و همايش هاي مختلف شرکت کرده و جوايز زيادي را از آن خود کرده است. در سال 2010 اين بازي در همايش فستيوال بازي هاي مستقل (Independent Games Festival) توانست دو جايزه در بخش هاي بهترين Virtual Art و Technical Excellence به دست آورد. جو کلي بازي از رنگ هاي سياه و سفيد و خاکستري تشکيل شده است و همين مسئله محيط بازي را بسيار مرموز، اسرار آميز و نو آورانه کرده است، به طوري که نظر بسياري از منتقدان را به خود جلب کرده است. اين بازي يک عنوان Platformer دو بعدي است و از همين رو بسيار ساده و جذاب نيز به نظر مي رسد.

داستان:
داستان ساده، اما بسيار خوبي براي بازي نوشته شده است. بازي، داستان پسر جواني را روايت مي کند که به دنبال خواهر گم شده خود مي گردد. اما جاهايي که او دنبال خواهر خود مي گردد، مکان هاي بسيار مرموز و خطرناکي هستند که محل ورودي جهنم (Limbo) را تشکيل مي دهند. سرزمين هاي ويراني که تنها پسر شجاع داستان ما توان سفر به آنجا را دارد. عشق يافتن خواهر، او را در برابر تمام خطرات ايمن کرده است.

گرافيک:
LIMBO به لحاظ هنري يک شاهکار بي بديل است که نظير آن را تا به حال نديده ايد. در اين بازي خبري از زرق و برق بازي هايي که با هزينه هاي بسيار زياد ساخته مي شوند، نيست. اوج صحنه پردازي ها و هنرنمايي سازندگان در دو رنگ سياه و سفيد خلاصه مي شود. کل محيط بازي سياه و سفيد طراحي شده و محيطي که درخور ورودي جهنم باشد را بسيار زيبا و هنري به نمايش در مي آورد. هر چيزي که در بازي ديده مي شود، از ترکيب اين دو رنگ به وجود آمده است. از شخصيت اصلي بازي که کاملا سياه است و دو چشم کاملا سفيد دارد گرفته تا تله ها، عنکوبت هاي غول پيکر و... همه از دو رنگ سياه و سفيد طراحي شده اند. محيط بازي بيشتر از جنگل هاي تاريک و مه آلود تشکيل شده است و جو سردي را به بازي بخشيده کرده است. نکته جالبي که مي توان در مورد گرافيک اين بازي گفت، اين است که گرافيک شباهت زيادي به نقاشي هاي سياه قلم دارد.

موسيقي/صداگذاري:
بازي LIMBO از صداگذاري بسيار خوبي بهره مي برد. صداگذاري در اين عنوان بسيار هنرمندانه کار شده است. ريتم کلي موسيقي بازي حال و هواي بسيار مرموزي دارد و بازي را بسيار جذاب کرده است. از طرف ديگر، گاهي اوقات فقط صداي پاي شخصيت بازي به همراه صداهاي مرموزي از محيط بازي به گوش مي رسند. صداها نقش مهمي در گيم پلي نيز دارند. علاوه بر صداهاي ترسناک و دلهره آوري که در محيط بازي شنيده مي شوند، بايد گوش هاي خود را براي صداهاي ديگر تيز کنيد. صداهايي که مي توانند حل کردن معماهاي بازي را براي شما آسان تر کنند.

گيم پلي:
بر اساس گفته هاي سازندگان بازي، گيم پلي به مرور شما را وارد محيط بازي خواهد کرد و شما خواهيد فهميد که محيط بازي آن قدرها هم که به نظر مي رسد، غم انگيز نيست. شخصيت چشم سفيد بازي در جنگل بسيار مرموز، تاريک و خطرناک تک و تنها است و اين شما هستيد که بايد مسير او را در بازي پيدا کنيد و کاري کنيد که او جان سالم به در ببرد. گيم پلي بازي همانند اکثر بازي هاي پلتفرمر ديگر است و از اين رو تقريبا همه با روند آن آشنا هستند. از نکات خوبي که در اين بازي مشاهده کرده ايم، اين بود که هيچ صحنه بارگذاري (Loading) در اين بازي وجود ندارد و بازيکن مي تواند از اول تا آخر بازي را يکسره طي کند. سيستم Checkpointها در بازي خوب است، به طوري که پس از مردن در فاصله نه چندان زياد به بازي برخواهيد گشت. داستان بازي به صورت قسمتي (Chapter) روايت مي شود و اين امکان براي بازيکن در بازي قرار داده شده که او قسمت هاي مختلف را به طور مجزا بازي کند. درباره روند کلي بازي بهتر است که به گفته اي از خود سازندگان بازي اشاره کرد. سازندگان اين بازي را اينگونه توصيف مي کنند: "زماني که شما LIMBO را بازي مي کنيد، مثل اين است که روياها و کابوس هاي شما پاياني ندارند". همان طور که گفته شد، LIMBO يک بازي پلتفرمر است. اما يک بازي پلتفرمر هيچگاه خالي از معما نخواهد بود. معماهاي بازي بيشتر شامل اين مي شود که شما به وسيله اشيا موجود چگونه مي توانيد بازي را پيش ببريد. کشيدن دستگيره هاي مخصوص براي افزايش سطح آب يا استفاده از طناب براي عبور از مکان هاي بسيار عميق، بخش کوچکي از معماهاي اين بازي را تشکيل مي دهند. اما عنصر ديگري هم براي حل معماهاي بازي وجود دارد و آن عنصر بسيار مهم، زمان است. شايد در بازي هايي مانند Braid کنترل زمان را ديده باشيد، اما معني زمان در اين بازي متفاوت است. منظور از زمان در LIMBO اين است که شما در لحظه درست، کار درست را انجام دهيد. به طور مثال در دموهايي که از اين بازي به نمايش در آمده اند، بايد در زمان بندي هاي درست از روي موانع مختلف عبور کنيد يا بپريد تا در تله هاي مرگبار بازي گرفتار نشويد. تله هايي که شما را به روش هاي مختلف با مرگ آشنا خواهند کرد. به طور مثال اين تله ها مي توانند سر شخصيت اصلي بازي را از تنش جدا کنند. استفاده از زمان بندي درست، دويدن و يا راه رفتن و انتخاب مسير درست هميشه شما را در حل معماها و رد کردن موانع مختلف کمک مي کند. جو منحصر به فرد بازي تماما مديون جلوه هاي گرافيکي، نورپردازي و موسيقي بسيار زيبايي است که در اين بازي قرار گرفته اند. همين طور که در بازي پيش مي رويد با چشم انداز هاي دلگيري روبرو مي شويم. حس تنهايي به خوبي در بازي به بازيکن منتقل مي شود. تنهايي که در هر لحظه آن بايد منتظر وقوع يک خطر و يا رويارويي با موجودات وحشتناکي مانند عنکبوت هاي غول پيکر باشيم. بسياري از اين اتفاق ها آنقدر سريع رخ مي دهند که شما قدرت فرار از آن ها را نخواهيد داشت. اما تنها چيزي که در اين لحظه ها کمک شما خواهد بود، توانايي هاي شما در کنترل بازي است که با استفاده از آن ها مي توانيد در طول بازي زنده بمانيد.

نتيجه گيري:
بازي LIMBO يکي از عنوان هاي بسيار خوبي است که مي توانيد آن را از شبکه Xbox Live دانلود کنيد. اين بازي از جمله عنوان هايي است که شايد مانند آن را در بازي هاي Arcade مشاهده نکنيم.

چند اسكرين شات از بازي:

شرکت سازنده: کمپانی Playdead
شرکت منتشر کننده: کمپانی Playdead
تاریخ انتشار: 2 آگوست 2011
ژانر بازی: فکری
دارنده امتیاز 9 از وب سایت GameSpot
درجه بندی PEGI برای محدوده بندی سنی بازی: T - مناسب برای تمام افراد و گروه های سنی 18 سال و بالاتر.

دانلود اين بازي زيبا با حجم 75 مگابايت
پسورد فايل:
www.p30world.com

دانلود از سرور ديگر با حجم 70 مگابايت
پسورد فايل:
www.downloadha.com

دانلود با لينك اصلي از سايت سازنده (براي فعال سازي بايد خريداري شود!!)

نقل قول: Life Dream
اينم از Save بازي، يكي اين مرحله رو رد كنه و دوباره Save رد شده رو برام بزاره، ثواب داره

خسته نشی عمو یوفوی :83:

از اون زور دانلود کردم اما وقت نکردم نصب کنم :2:

الان تازه یادم افتاد :4:

مرسی داش مازیار :1:

داداشی 391 سیاه سفید که هست، وهم انگیزه 391
چشماشم یه جوریه 391
احساس میکنم اگه بازیش کنم ، قالب تهی کنم :83:
مرسی :46:

یعنی میگی محتاتش بشم بازی کنم :74:

:72:

ممنون :46: من دانلودش کردم امیدوارم خوشم بیاد :3:

نقل قول: دلشاد
مرسی داش مازیار

قابلي نداشت داش بهروز جان :84:
نقل قول: shaparak64
داداشی سیاه سفید که هست، وهم انگیزه
چشماشم یه جوریه
احساس میکنم اگه بازیش کنم ، قالب تهی کنم
مرسی

اون طور كه شما گفتيد منم ديگه جرعت ندارم بازي كنم :83:
نقل قول: gilas
یعنی میگی محتاتش بشم بازی کنم

بعله :4:
نقل قول: garfild
:72:

:84:
نقل قول: sotude
ممنون من دانلودش کردم امیدوارم خوشم بیاد

حتماً خوشتون مياد، منم دانلود كردم ولي فعلاً فرصت نشده نصبش كنم، امشب ميرم براي بازي :93:

• :93: چه محیط باحال و خوفی داره :93: یادم باشه شب رفتم خونه دانلود کنم بازی کنم
    ایول مازی بازم اگر ازین چیزا میشناسی معرفی کن
    287

نقل قول: هاچو هاچو
    چه محیط باحال و خوفی داره یادم باشه شب رفتم خونه دانلود کنم بازی کنم
    ایول مازی بازم اگر ازین چیزا میشناسی معرفی کن

چشم حتماً هاچو خان، خوشحالم كه خوشت اومد :81:

بعد امتحانا براش دانلود می کنم..رسی مازیار :8:

ممنون :46: سیم یا سین یا صین یا ... ثانیه :10: دانلودش کردم :77:

نقل قول: ماهی
    بعد امتحانا براش دانلود می کنم..رسی مازیار

قابلي نداشت ماهي قرمزي :10: راستي ريو رو نخريدي؟! :4:

الان نصب كردم حالم گرفته شد، ميگه كارت گرافيكم تيرتپره!! :62:

نقل قول: نغمه
    ممنون سیم یا سین یا صین یا ... ثانیه دانلودش کردم

از اينترنت فنلاندي استفاده كردي ديگه! :75:

داداش مازیار دستت درد نکنه...ولی اگر بازی رنگی رنگی داشتی من بیشتر استقبال میکنمممممممممممم :9:

من دانلود کردم ولی متاسفانه error داد :2: نمیدونم چرا :2: خیلی ذوق داشتم ولی خب خورد تو ذوقم :2:

راستي ريو رو نخريدي

ریو هم بازیه خیلی جالبیه:92: الان من بازی angry birds space رو دارم خیلی جالب زیباست و در عین حال سخت :62: امتحانش کنین می ارزه:1:

نقل قول: zrnznn
    اداش مازیار دستت درد نکنه...ولی اگر بازی رنگی رنگی داشتی من بیشتر استقبال میکنمممممممممممم

خوب همه بازياي ديگه رنگين! منم به خاطر اينكه اين بازي از يه سبگ كاملاً متفاوت استفاده كرده تاپيكش كردم :10:
    من دانلود کردم ولی متاسفانه error داد نمیدونم چرا خیلی ذوق داشتم ولی خب خورد تو ذوقم

چه اروري داد؟ ارور كارت گرافيك يا دايركتس؟ اگه كارت گرافيك باشه، سيستمت نميكشهة گرافيكت كمه! اگرم دايركتس باشه، بايد ورژن جديد رو نصب كني!
    من الان توو كافي من امتحان كردم، نصب شد و اجرا هم شد، تيكه تيكه سر فرصت چند مرحله اومدم جلو، يه عنكبوت منو گرفت و باند پيچيك كرد، الان شبيه كرم شدم و هي بايد بپر بپر راه برم!! :23: :23:

چه اروري داد؟

نصب شد ولی اجرا نشد این پیغام رو داد

this aplication has failed to start because d3dx9_43.dll was not found.re-installing the aplication my fix this problem

باید بازی جالبی باشه.

احساس میکنم اون پسره هم شخصیتیش به خودت شبیهه :4:

sotude,
    مطمئنی سورس برنامه رو کامل دانلود کردی؟

نقل قول: ژنرال
    مطمئنی سورس برنامه رو کامل دانلود کردی؟

با شرمندگی نمیدونم :9: همونی که آقا مازیار بالا واسه دانلود گذاشته حجم 75 مگا بایت رو دانلود کردم یعنی دوباره دانلودش کنم؟ :2:

از اينترنت فنلاندي استفاده كردي ديگه!

بله :4:

من بعد از دانلود وقتی بازش کردم (trojan virus) زد :7: دیلیتش کرد :17:

مرسي همون مين روب رو بازي مي كنم :4:

نصب شد ولی اجرا نشد این پیغام رو داد

this aplication has failed to start because d3dx9_43.dll was not found.re-installing the aplication my fix this problem

اين ارور دايركتس هست! فايل 43 در پوشه ويندوز، سيستم 32 موجود نيست!! دو راه ساده هست، يا دايركتس رو دوباره نصب كنيد، يا اينكه فايل مورد نظر رو دانلود و توو پوشه كپي كنيد.

اين دو فايل رو دستي به پوشه مورد نظر كپي كنيد!

http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://learn-1.persiangig.com/document/P30source-1/d3dx9_39_www.P30source.com.rar
    پسورد:
    www.p30source.com

http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://learn-1.persiangig.com/document/P30source-1/D3DX9_43.rar
    پسورد:
    www.p30source.com

در سون دقيقاً نميدونم چنين پوشه اي موجود هست يا نه! ولي شما براي اطمينان هم در پوشه ويندوز و هم سيستم 32 كه در ويندوز هست، كپي كنيد.

اگه مشكل حد نشد، آخرين ورژن دايركتس رو دوباره نصب كنيد.
    موفق باشيد
    نقل قول: ژنرال
    باید بازی جالبی باشه.

احساس میکنم اون پسره هم شخصیتیش به خودت شبیهه

خوب شخصيتشو دوس دارم، ولي شباهت نداريم، خودت سياهي محسن خان :4:
    با شرمندگی نمیدونم همونی که آقا مازیار بالا واسه دانلود گذاشته حجم 75 مگا بایت رو دانلود کردم یعنی دوباره دانلودش کنم؟

نه فايل برنامه مشكلي نداره، شما هم كامل دانلود كرديد، اين اروري كه براي شما اومده مشكل دايركتس هست، يه مشكل بزرگ ديگه اي هم كه اين بازي داره مشكل Fatal Error هست، يعني كارت گرافيك تيرتپره! :83:
    نقل قول: نغمه
    من بعد از دانلود وقتی بازش کردم (trojan virus) زد دیلیتش کرد

اون فايل زبان برنامه هست، زياد مهم نيست، هر چند كه باشه بهتره، براي نصب آنتي ويروس رو موقتاً غير فعال كنيد، بعد از نصب دوباره فعالش كنيد، اينطوري مشكل خاصي پيش نمياد :72: اسم ويروس رو هم Trojan.Gen.2 تشخيص ميده!! ولي چون كرك هست اينطوري تشخيص ميده.
    نقل قول: arash52
    مرسي همون مين روب رو بازي مي كنم

ياد بازي قارچ خور افتادم :83:

واااااااااااااااااااااااای دوس دارممممممممممممم مرسی دوستم عالی بود 261 241 280

اينم فايل نصب مشكل DirectX براي اين بازي:

http://www.dll-files.com/dffsetup-d3dx9_39.exe

http://www.dll-files.com/dffsetup-d3dx9_43.exe

مرسي مازيار :1:
    بازي فقط انگري بريد :4:

بابا اين بازي منو ديونم كرده :62: از اين قسمت هر كاري ميكنم نميدونم چطوري بايد رد بشم، يعني فكريه بد جور! مخم ديگه هنگ كرده :101:

اينم از Save بازي، يكي اين مرحله رو رد كنه و دوباره Save رد شده رو برام بزاره، ثواب داره :9:

Administrator_swarm

اطلاعات

پاسخ
    در حال حاضر 1 نفر در حال مشاهده اين تاپيک میابشند که 0 نفر آنها کاربر می باشد:

29.51 امتیاز ،

Why You Should Not Vape

16 ساعت پیش

more

Stop, look and wave your hand before using zebra crossing

1 هفته پیش

more

New Year's celebrations around the world

2 هفته پیش

more

'KOLAH GHERMEZI' Puppeteer Donya Fannizadeh dead at 49

3 هفته پیش

more

Now THAT's a kid who appreciates food! So darn cute ❤

3 هفته پیش

more

The Calling of an Engineer

3 هفته پیش

more

A List of the Different Types of Kisses And What They Mean

3 هفته پیش

more

This 7-Year-Old Child Is Trapped Inside Body Of An Old Man

3 هفته پیش

more

Music legend George Michael has died peacefully at home at the age of 53

3 هفته پیش

more

How Rovaniemi, Finland became the “official hometown” of Santa Claus

3 هفته پیش

more

Russian Military plane crashes into Black Sea near Sochi

3 هفته پیش

more

Farewell moment of Iranian Divers Before the Operation "Karbala IV" Iraq War 1980s

3 هفته پیش

more

Meet Iranian Ronaldo and Messi ?

3 هفته پیش

more

Iz.Mohsen's Mannequin Challenge, Mix 'Black Beatles' by Rae Sremmurd and "Persian Dance Song"

3 هفته پیش

more

Top 10 Worst Teachers - Part 4

amazing ★ ۸ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

موج تازه بازداشت نظامیان در ترکیه کلید خورد

news ★ ١۴ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

غذای دیجیتال میل دارید؟

news ★ ١۳ ساعت پیش