پیام سایت: ثبت نام میهمان گرامی خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت و مشاهده همه مطالب توصیه میکنیم حتما عضو شوید
Boof iOS app Boofi Android App
دی
28
ساعت: (فنلاند)
امروز: سه شنبه، 28 دی 1395 (17 ژانویه 2017)
Tänään: Tiistai, 17 Tammikuuta 2017

███◀ افزونه برای فایرفاکس ▶████◀ plug-in for Firefox ▶███

سلام دوستان عزیز 1020 خدمت حضور انورتون عارضم که عشق بنده فایرفاکس هست البته با اجازه ی داداش مازیار عزیز :103: که بیشترین دلیلم وجود افزونه یا پلاگین برای این مروگر هست. البته میدونم که دیگر مروگرها هم افزونه دارند ولی خب دیگه دیگه :bahone:

خلاصه اینکه خودم از این افزونه ها خیلی استفاده میکنم و گفتم تنها خوری نباشه و به شما دوستان عزیز هم معرفی کنم تا شما هم از این برنامه ها بی بهره نمانید :24:

حل بزرگترین مشکل فایرفاکس

فایرفاکس برترین و محبوبترین مرورگر، در بین مرورگرهای دنیاست. این را به راحتی می توان از تعداد افزونه ها و پلاگین های این مرورگر متوجه شد. متاسفانه ، فایرفاکس یک مشکل بسیار بزرگی به نام اشغال بیش از حد فضای رم داشت که اکثرا به بالای ۱۰۰۰۰۰۰ K نیز میرسید ( در سیستم خود من ) . دیگر نگران این مشکل نباشید چرا که با نصب برنامه ی Firefox Ultimate Optimizer 2010 می توانید از شر این ایراد در امان باشید. به تصویر زیر که فضای فایرفاکس به در آن به تصویر کشیده شده است، توجه کنید.

حل مشکل تایپ فارسی در Address Bar فایرفاکس

همانطور که میدانید در مواقعی که زبان نوشتاری بر روی زبانی غیر از انگلیسی قرار دارد، اگر بخواهید در آدرس بار فایرفاکس کلیک کنید و آدرس سایتی را تایپ کنید، به مانند IE زبان سیستم را به EN تغییر نمی دهد و شما بعد از تایپ آدرس متوجه می شوید که اشتباه تایپ شده است و یا سایر مشکلات از این قبیل. این افزونه، به شما کمک می کند، زبان نوشتاری سیستم شما در هر زبانی که باشد من جمله فارسی، در حین کلیک بر روی نوار آدرس، زبان نوشتاری ویندوز به طور اتوماتیک به انگلیسی تغییر داده می شود و جالب اینکه اگر از منوی نوار آدرس به فیلد دیگری برگردید، زبان به حالت قبلی باز خواهد گشت.

افزونه ی Babylon برای فایرفاکس

افزونه ی بابیلون برای فایرفاکس : کمتر کسی پیدا می شود از Babylon شناختی نداشته باشد. بابیلون، یک فرهنگ لغت جهانی ست که بصورت آفلاین و آنلاین می تواند ، کار ترجمه ی (لغت) را انجام دهد. در این پست افزونه ای را برایتان معرفی می کنم، گزینه ای را به منوی کلیک راست اضافه می کند، که در صورت کلیک بر روی آن، معنا و مفهوم لغوی کلمه ی انتخاب شده را به زبان های قابل انتخاب افزونه نمایش می دهد. متاسفانه ایرادی که این افزونه دارد، عدم پشتیبانی از فارسی است. ولی در هر صورت می تواند برای کاربران حرفه ای مفید باشد. برای دیدن تصویر در اندازه ی اصلی؛ بر روی عکس کلیک کنید.

افزونه ی فیلمبرداری از صفحه ی مانیتور، فایر فاکس و …

این افزونه بیشتر به درد کسانی می خورد که می خواهند پروژه های آموزشی از گشت و گذار در وب و کامپیوتر (فیلمبرداری باصدا) ایجاد کنند ! طرز کار افزونه بسیار راحت و آسان است. تصویری از محیط مربوط به افزونه را در زیر می بینید !

این افزونه آیکن کوچکی در قسمت سمت راست نوار وضعیت اضافه می کند که می توانید مدیریت کنید ! این هم تصویر مربوط به آیکن برنامه ! قابلیت مهم دیگه این افزونه این است شما اگر صاحب سایت و یا وبلاگی هستید، خیلی راحت می توانید فیلم را به صورت نمایشی ( Youtube ) در سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید.

افزونه ی نمایش Tab برای فایرفاکس

برخی مواقع که Tab های متعددی را باز نموده اید، دوست دارید بدون ترک Tab جاری، سری به Tab های بعدی و یا قبلی بزنید که در حال لود شدن است و یا دانلود و یا هر مورد دیگری. این افزونه به شما این امکان را می دهد، اگر با نشانگر ماوس بر روی هر Tab دلخواهی مکث کنید، محتویات آن Tab در ابعاد کوچکتر برایتان نمایان خواهد شد . به مانند تصویر زیر !

فعلا اینها رو داشته باشید و اگه مشتاق بودید بازم ادامه خواهم داد که البته امیدوارم تاپیکهای اینجانب که هدفم "ادامه دار بودن تاپیکها" هست ، استمرار داشته باشه ، البته با کمک شما دوستان گرامی هر چند شما هم می توانید هر موقع افزونه/پلاگینی برخورد کردید برای دوستانتون هم به اشتراک بگذارید :24:

نقل قول: Kishe Mehr
خب این امکان روی هر کی بردی هست. دکمه ی Print Screen.

453
فکر نمیکردم به توضیح بیشتر نیاز باشه اما یه عکس برات میذارم تا فرق screen shot با عکس گرفتن از صفحه وب مشخص بشه!

هر چند دانلود ویدیوها رو پلاگین ِ دانلود منیجر IDM زحمتشو میکشه ولی خب این رو هم استفاده میکنم
این افزونه بسیار حرفه ای تر کار میکنه مثلاً تو یوتیوب با چند کیفیت اجازه دانلود میده! تو فیس بوک عالی کار میکنه و ...

پس وقتی میخواستی بری گوگل نزدی صصص.لخخلمث.زخئ
شاید من بد مطرح کردم. یعنی این اصلاً مشکل نیست!
چون امروزه دامنه با زبان غیر انگلیسی (مثلاً فارسی) هم وجود داره هرچند هنوز کم رونقه!
می‌رسد روزی که بی‌هم می‌شویم ..... یک‌به‌یک از جمع هـم کم می شویم
می‌رسد روزی کــه مــا در خاطـرات ..... موجـب خنـدیـــدن و غـــم می‌شویم
گاه گاهـی یـــاد مـا کـن ای رفیـــق ..... می‌رسد روزی که بی‌هم می‌شویم

ممنون مجتبی جان :46:
به نظر منم فایرفاکس عالیه یچ یچ!

من از این دو افزونه زیاد استفاده میکنم:
FireShot برای عکس گرفتن از صفحات وب!

Video DownloadHelper برای سیو کردن هر جنبنده ای :4: ( از جمله ویدئو در یوتیوب)

حل مشکل تایپ فارسی در Address Bar فایرفاکس
فکر نکنم چنین مشکلی وجود داشته باشه لااقل من تجربه نکردم! :24:

بچه مثبت,
تشکر امین جان 1189
نقل قول: بچه مثبت
FireShot برای عکس گرفتن از صفحات وب!

خب این امکان روی هر کی بردی هست. دکمه ی Print Screen. ولی بهرحال بازم مرسی
Video DownloadHelper برای سیو کردن هر جنبنده ای :4: ( از جمله ویدئو در یوتیوب)

هر چند دانلود ویدیوها رو پلاگین ِ دانلود منیجر IDM زحمتشو میکشه ولی خب این رو هم استفاده میکنم. مرسی 1189
فکر نکنم چنین مشکلی وجود داشته باشه لااقل من تجربه نکردم! :24:

پس وقتی میخواستی بری گوگل نزدی صصص.لخخلمث.زخئ :4:

:74: میام نظر کارشناسیم رو میدم :16:

نقل قول: بچه مثبت
فکر نمیکردم به توضیح بیشتر نیاز باشه اما یه عکس برات میذارم تا فرق screen shot با عکس گرفتن از صفحه وب مشخص بشه!

:93:من چقده دنبال یه همچین برنامه ای میگشتم. قبلا واسه این کار چندین بار هی عکس میگرفتم و هی میذاشتم و می چسبوندم به هم دیگه :18: اگه برنامه ای بود که بجز عکس از صفحه ی مرورگر، در بقیه ی برنامه های ویندوز هم چنین کارایی رو داشت چقد خوب می شد :65:

این افزونه بسیار حرفه ای تر کار میکنه مثلاً تو یوتیوب با چند کیفیت اجازه دانلود میده! تو فیس بوک عالی کار میکنه و ...

حالا چرا میزنید؟ :83:

یعنی این اصلاً مشکل نیست!

چندین نفر رو دیدم که چنین مشکلی داشتن از جمله خودم...

نقل قول: zrnznn
میام نظر کارشناسیم رو میدم :16:
نمایش یا پنهان متن
امتحانمو خوب دادم...سرخوش شدم :9:
نمایش یا پنهان متن
حقیقتش الان فقط اومدم بگم امتحانمو خوب دادم :83:
نمایش یا پنهان متن
شوخیدم :9:

453

حالا چرا میزنید؟
453

اگه برنامه ای بود که بجز عکس از صفحه ی مرورگر، در بقیه ی برنامه های ویندوز هم چنین کارایی رو داشت چقد خوب می شد
نرم افزار که زیاده من از این استفاده کردم:
Snagit

البته تو سایت های ایرانی کرک شدش هست!

ممنون داش مجتبی 838

• مرسي مجي جان :46: كاملا بدرد بخور

Kishe Mehr, :46:
    بچه مثبت, :46:
    بسیار عالی :110:
    افزونه هاتون مستدام
    :24:

Video DownloadHelper برای سیو کردن هر جنبنده ای

ولی برای جنبنده های آقا بهروز تو تاپیکاشون عمل نمیکنه ! :bahone:

.

Kishe Mehr,
    تاپيك خيلي مفيدي بود مجتبي جان، خوب و واضح توضيح داده بودي، من براي سايتهايي كه ديتابيسشون بر اساس اينترنت ايكسپلورر هست از اينترنت ايكسپلورر و براي سايتهاي ديگه از كروم و براي موبايلمم از اپرا استفاده ميكنم، فاير فاكس و كروم دو رقيب اصلي و جدي هم هستن با اين تفاوت كه:

Today providing list of word's Top 5 fastest web browser free download for 2013 year and it's working best on windows 7, Windows 8 and Microsoft XP Operating system. Use of Internet are more and more in this days. People always want to his work faster and faster. So This days People always searching for fastest web browser for own PC. So in this post you will find top 5 fastest web browser list.

You have question in mind something like below
    What is the Fastest Web Browser in 2013 ?
    What is the fastest web browser for windows 7 ?
    Which is the fastest web browser for Windows XP ?
    Which is the fastest and best web browser

so, Here I will give you a list of Top 5 fastest web browser for your pc which will help you to faster your work.
    TOP 5 WORD'S FASTEST WEB BROWSER

Google Chrome

Google Chrome is the one of the best web browser in all browser list. This browser are very easy to download and install. This is the best and comfortable web browser. You can watch movie, cricket, listen music and also playing game without any interruption in this browser.

Mozilla Firefox

This browser are better for surfing internet, downloading application, software, programe, games, music and video. This browser are better for web developer. You can add and install free apps with easy installation.

Internet Explorer

Internet Explorer are default web browser which is install automatically on every operating system. This browser are easy to use.

Opera

Opera is also the fastest browser. you can also install many apps which you like.

Safari :

Safari web browser's main feature is it's mainly use on mobile apps and also in iphones.

كروم هم اپن سورس هست و افزونه داره! ميگي نه؟ بفرما... :4:
    https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=en-US

اي ملت غيور بوفيلند به پا خيزيد كه كروم سرعت و امتيتش خيلي بيشتره ها اين داره اغفالتون ميكنه :4:

مرسي مجتبي جان، شوخي كردم و ممنون به خاطر تايك خوبت و زحمتي كه كشيدي :11:

منم از کروم استفاده میکنم ولی مرسی :46:

Snagit

1189
    نقل قول: دلشاد
    ممنون داش مجتبی 838

مخلص داش بهروزی 1189
    نقل قول: بندری
    مرسي مجي جان :46: كاملا بدرد بخور

خدا رو شکر که مورد استفاده قرار گرفت 1189
    نقل قول: ♥Rose♥
    افزونه هاتون مستدام :24:

لطف عالی متعالی 1189
    jaj,
    مرسی حاج جاج جان... ببینم از اینا واسه چیزبوووووووق ندارید؟ :50:
    نقل قول: هاچو هاچو
    منم از کروم استفاده میکنم ولی مرسی :46:

مخلصم یره. ولی از موزیلا استفاده کن ، هر کی اینو پوشیده دیگه درنیاورده :4:
    نقل قول: Life Dream
    براي موبايلمم از اپرا

لااقل این یکی رو با UC بیا :4: من خودم بعد از یوسی از اوپرا استفاده میکنم که مزایای بسیار زیادتری نسبت به اوپرا داره :3:
    اي ملت غيور بوفيلند به پا خيزيد كه كروم سرعت و امتيتش خيلي بيشتره ها اين داره اغفالتون ميكنه :4:

اینایی که میان توی تاپیک و بعد تبلیغ خودشونو میکنن، همونایی هستن که میرن ستاد انتخاباتی یه نفر و بعد به یه نفر دیگه رأی میدن :bahone:
    مرسي مجتبي جان، شوخي كردم و ممنون به خاطر تايك خوبت و زحمتي كه كشيدي :11:

خواهش میشه. ولی خب در کل من همه ی مرورگرها رو استفاده کردم و حتی توی اون متن انگلیسی هم نتونسته بگه کدومش بهتر از همشه. بازم بخاطر گل روی شما از کروم استفاده میکنم :4: 1189

برای دیدن تصویر در اندازه ی اصلی؛ بر روی عکس کلیک کنید.

:4:

لااقل این یکی رو با UC بیا من خودم بعد از یوسی از اوپرا استفاده میکنم که مزایای بسیار زیادتری نسبت به اوپرا داره

حتماً امتحان ميكنم، برام سرعت و امنيت و ساپورت جاواش مهمه سرعتش خوب بود حتماً از اين به بعد استفاده ميكنم :37:
    اینایی که میان توی تاپیک و بعد تبلیغ خودشونو میکنن، همونایی هستن که میرن ستاد انتخاباتی یه نفر و بعد به یه نفر دیگه رأی میدن

به جون خودم من همون كروم رو استفاده ميكنم :83:
    خواهش میشه. ولی خب در کل من همه ی مرورگرها رو استفاده کردم و حتی توی اون متن انگلیسی هم نتونسته بگه کدومش بهتر از همشه. بازم بخاطر گل روی شما از کروم استفاده میکنم

آره حتماً نصب و استفاده كن، البته از خود سايت گوگل كه اخرين ورژن رو بدون تغييرات ايراني جماعت به دست بياري :93:

http://www.google.com/chrome

توو متن كه نوشته:
    Google Chrome is the one of the best web browser in all browser list

مخلصم یره. ولی از موزیلا استفاده کن ، هر کی اینو پوشیده دیگه درنیاورده :4:

نه یره تو بیا کرومی شو! هرکی اینو در آورده دیگه فرصت نکرده بپوشه :4:

نقل قول: هاچو هاچو
    نه یره تو بیا کرومی شو! هرکی اینو در آورده دیگه فرصت نکرده بپوشه

حرف دل منو زدي! كيشي جان توو كرومي شو، اگه به اپرا برگشتي... خوب برگشتي ديگه! :4:

نقل قول: gilas

تو هم بین پیغمبرا جرجیس رو پیدا کردی :4:

حتماً امتحان ميكنم، برام سرعت و امنيت و ساپورت جاواش مهمه سرعتش خوب بود حتماً از اين به بعد استفاده ميكنم :37:

هر چیزشم که بد باشه فقط سرعت رو داشته باششششش :93: لامصب عجب سرعتی داره. مطمئن باش هیچ مرورگری ( حتی در بین مرورگرهای پی سی ) در مقایسه با سرعت به این نمی رسن :4:
    به جون خودم من همون كروم رو استفاده ميكنم :83:

پس نباید تبلیغشو توی تاپیک ِ رقیب بکنی :4:
    Google Chrome is the one of the best web browser in all browser list

خب اینکه گفته کروم "یکی از" بهترین مرورگرهاست :4:
    نقل قول: هاچو هاچو
    نه یره تو بیا کرومی شو! هرکی اینو در آورده دیگه فرصت نکرده بپوشه :4:

یره می پوشمش به شرطی که نذاری من حساب کنم :6: :4: راستی شلوارشم میخوام :9: یه دونه کفشم بگیری دیگه عالیه :16:
    حرف دل منو زدي! كيشي جان توو كرومي شو، اگه به اپرا برگشتي... خوب برگشتي ديگه! :4:

یکی کلی پول بدهکار بوده به کسی. میگن خب بیا پولمو پس بده. اونم میگه والا حالا اشکالی نداره. ولی خب من اگه بخوام این پول رو پس بدم می دونی چقدر باید وقت بذارم و پولها رو بشمارم؟ :83: حالا هم میدونی چقدر باید وقت بذارم و دانلودش کنم؟ :4: بعدشم هر کاری میکنم که این دانلود نمیکنه که :37:

میهمان گرامی جهت ارسال پست لطفا عضو شوید.
    پاسخ
    در حال حاضر 1 نفر در حال مشاهده اين تاپيک میابشند که 0 نفر آنها کاربر می باشد:

44.45 امتیاز ،

A Lot of Terrifying Creatures Found From the Deep Sea by Russian Fisherman

6 روز پیش

more

Stop, look and wave your hand before using zebra crossing

1 هفته پیش

more

New Year's celebrations around the world

2 هفته پیش

more

'KOLAH GHERMEZI' Puppeteer Donya Fannizadeh dead at 49

2 هفته پیش

more

Now THAT's a kid who appreciates food! So darn cute ❤

3 هفته پیش

more

The Calling of an Engineer

3 هفته پیش

more

A List of the Different Types of Kisses And What They Mean

3 هفته پیش

more

This 7-Year-Old Child Is Trapped Inside Body Of An Old Man

3 هفته پیش

more

Music legend George Michael has died peacefully at home at the age of 53

3 هفته پیش

more

How Rovaniemi, Finland became the “official hometown” of Santa Claus

3 هفته پیش

more

Russian Military plane crashes into Black Sea near Sochi

3 هفته پیش

more

Farewell moment of Iranian Divers Before the Operation "Karbala IV" Iraq War 1980s

3 هفته پیش

more

Meet Iranian Ronaldo and Messi ?

3 هفته پیش

more

Iz.Mohsen's Mannequin Challenge, Mix 'Black Beatles' by Rae Sremmurd and "Persian Dance Song"

3 هفته پیش

more

توقف عملیات جستجوی هواپیمای مفقود شده مالزی

news ★ ۷ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

اوباما بعد از خروج از کاخ سفید چه خواهد کرد

news ★ ۲٠ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

ابراز مخالفت ترامپ با توافق هسته ای ایران

news ★ ۲٠ ساعت پیش