پیام سایت: ثبت نام میهمان گرامی خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت و مشاهده همه مطالب توصیه میکنیم حتما عضو شوید
Boof iOS app Boofi Android App
بهمن
1
ساعت: (فنلاند)
امروز: جمعه، 1 بهمن 1395 (20 ژانویه 2017)
Tänään: Perjantai, 20 Tammikuuta 2017

چهل نامه كوتاه به همسرم - نادر ابراهيمی

نامه بیستم و بیست و یکم

نامه بیستم/

عزیز من!

فردا، یک بار دیگر، سالروز ازدواج ماست، و من که اینجا نشسته ام و صبورانه خط می نویسم هنوز هیچ پیشکشی کوچکی برای تو تدارک ندیده ام؛ اما این تنها مسئله ای ست که هرگز، به راستی هرگز مرا نگران نکرده است، و نیز، نخواهد کرد. نگران، نه؛ اما غمگین، البته چرا.

این، در عصر نفرت انگیز شی ئی شدنِ محبت و عشق، معجزه ای ست که ما - من و تو - خوشبختی مان را ، نه تنها بر پایه ی پول، بل حتی در رابطه ی با آن نساخته ایم ؛ که اگر چنین کرده بودیم ، چندین و چند بار، تاکنون، می بایست شاهد ویران شدن شرم آور این بنا بوده باشیم...

و چقدر تأسف انگیز است ویران شدن چیزی که خوب بودنش را مؤمنیم.

و کیست در میان ما که نداند این معجزه ی حذف پول به عنوان حَلّال مشکلات، تنها به همت والا، گذشتِ بی نهایت، بلند نظری و منشِ بزرگوارانه ی تو ممکن گشته است؟

نامه بیست و یکم/

عزیز من!
خوشبختی نامه ای نیست که یک روز، نامه رسانی، زنگ در خانه ات را بزند و آن را به دست های منتظر تو بسپارد. خوشبختی، ساختن عروسک کوچکی ست از یک تکه خمیرِ نرمِ شکل پذیر... به همین سادگی، به خدا به همین سادگی؛ اما یادت باشد که جنس آن خمیر باید از عشق و ایمان باشد نه هیچ چیز دیگر ...
خوشبختی را در چنان هاله ای از رمز و راز ، لوازم و شرایط، اصول و قوانین پیچیده ی ادراک ناپذیر فرو نبریم که خود نیز درمانده از شناختنش شویم...
خوشبختی، همین عطرِ محو و مختصرِ تفاهم است که در سرای تو پیچیده است ...

چه قشنگ زنش رو خر کرده؛ عزیزم اگه من هدیه نمی گیرم چون عشقمان بر ستون مادیات بنا نشده و نمی خواهم با آوردن مادیات داخل این رابطه از عظمت این عشق بکاهم و از عرش معنویت به فرش مادیات آن را تنزل دهم؛ تو در عرشی و هدیه مادی توهین به توست ولی من گرفتار فرشم و اگه هدیه مادی از تو عرشی دریافت کنم خدشه ای بر این عشق وارد نمی شه؛
دارم درس پس می دم پیش استاد؛

نقل قول: ♥Rose♥
عزیز من!
خوشبختی نامه ای نیست که یک روز، نامه رسانی، زنگ در خانه ات را بزند و آن را به دست های منتظر تو بسپارد. خوشبختی، ساختن عروسک کوچکی ست از یک تکه خمیرِ نرمِ شکل پذیر... به همین سادگی، به خدا به همین سادگی؛ اما یادت باشد که جنس آن خمیر باید از عشق و ایمان باشد نه هیچ چیز دیگر ...

جالبه :1:

میهمان گرامی جهت ارسال پست لطفا عضو شوید.
پاسخ
در حال حاضر 1 نفر در حال مشاهده اين تاپيک میابشند که 0 نفر آنها کاربر می باشد:

19.25 امتیاز ،

Why You Should Not Vape

1 روز پیش

more

Stop, look and wave your hand before using zebra crossing

1 هفته پیش

more

New Year's celebrations around the world

2 هفته پیش

more

'KOLAH GHERMEZI' Puppeteer Donya Fannizadeh dead at 49

3 هفته پیش

more

Now THAT's a kid who appreciates food! So darn cute ❤

3 هفته پیش

more

The Calling of an Engineer

3 هفته پیش

more

A List of the Different Types of Kisses And What They Mean

3 هفته پیش

more

This 7-Year-Old Child Is Trapped Inside Body Of An Old Man

3 هفته پیش

more

Music legend George Michael has died peacefully at home at the age of 53

3 هفته پیش

more

How Rovaniemi, Finland became the “official hometown” of Santa Claus

3 هفته پیش

more

Russian Military plane crashes into Black Sea near Sochi

3 هفته پیش

more

Farewell moment of Iranian Divers Before the Operation "Karbala IV" Iraq War 1980s

3 هفته پیش

more

Meet Iranian Ronaldo and Messi ?

3 هفته پیش

more

Iz.Mohsen's Mannequin Challenge, Mix 'Black Beatles' by Rae Sremmurd and "Persian Dance Song"

3 هفته پیش

more

ساخت مقدماتی دارویی که غدد سرطانی را نابود م

news ★ ۶ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

تلاش کشورهای همسایۀ گامبیا برای کناره گیری

news ★ ١۷ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

INSTAFAKER 2.0 Featuring SKITBOX | SketchSHE

entertainment ★ ۲٠ ساعت پیش