پیام سایت: ثبت نام میهمان گرامی خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت و مشاهده همه مطالب توصیه میکنیم حتما عضو شوید
Boof iOS app Boofi Android App
دی
30
ساعت: (فنلاند)
امروز: پنج شنبه، 30 دی 1395 (19 ژانویه 2017)
Tänään: Torstai, 19 Tammikuuta 2017

مسافرت

باسلام
امسال قصد کردم سفری به غرب کشور بکنم . شهرهایی مثل همدان. زنجان. سنندج. کرمانشاه . ارومیه و تبریز و اردبیل .راستش تا الان هر ساله یکی دو مسافرت داخله داشتم ولی این مسافرت ها معمولا در تابستان شمال و عید هم مرکز مثل یزد و اصفهان و شیراز بوده
غرب کشور رو تا الان ندیدم
نکته جالبش اینکه در پرسه جوی که از مشهدی ها کردم انها هم معمولا یا به غرب کشور مسافرت نرفتند یا اگر رفتند معمولا مسیرهای خاص وپر رفت امد بود مثل رفتن مستقیم به بانه یا تبریز و یا غار علیصدر . کسی رو پیدا نکردم که شهرهای غرب رو بقصد سیاحت سفر کرده باشه
چاره رو در کمک گرفتن از دوستان دیدم
اگر تجربیاتی در این زمینه مثل، نقاط دیدنی . مکانهای اسکان در شهر ها. و مواردی که بنظرتون کاربردی میاد .
لطف کنید مرقوم کنید تا هم برای من و باقی دوستان بتونه راهگشا باشه
ممنون

خیلی هم عالی ایشالا خوش بگذره والا از اونجاها زیاد اطلاع تفریحی ندارم ولی میتونی از مازیار و مجید اطلاعات خوبی بگیری اونا همونجاها زندگی میکنن :3:

اگه جنوب اومدي ما در خدمتيم محسن جان :1:

من با اینکه خونه مون استان مرکزیه و تا حدودی غرب محسوب میشه ولی تقریبا غرب رو ندیدم :2:

نقل قول: بندری
اگه جنوب اومدي ما در خدمتيم محسن جان

شما لطف داری انشاا.. شما مشهد تشریف بیاورید و در خدمت باشیم
نقل قول: jaj
من با اینکه خونه مون استان مرکزیه و تا حدودی غرب محسوب میشه ولی تقریبا غرب رو ندیدم

متاسفانه خیلی شهر ها و امکان تفریحی ایران رو خیلی از هموطن ها ندیدند

آقا محسن پیشنهاد میکنم یه سفرتون رو فقط برا کردستان بزارید کردستان بی نهایت زیباست و خوش اب و هوا...خیلی خوبه من که رفتم بانه و مریوان و اینا حتما برید:4: با ماشین خالی هم برید چون برگشت جا واسه نشستن خودتون هم نمیشه :دی

الان هم رفتیم هششتپر تو نقشه میتونی پیداش کنید؟ :4:

چند سال پیش خلخال رفتیم باز یکی از به یاد موندنی ترین مسافرات ها بود تو 30 مرداد یه بارون ریز مثل یه برف ریز و هوا همه مه...خیلی خوب بود خیلی
پارسال هم ییلاق مریان رفتیم از همون هشتپر به سمت کیش دیبی و آخر هم مریان..ببینید یه چیزی مثل ته دنیاااااا...نقطه وووته زیبایی ها... یه عالمه کوه و دشت پر از اسب...اب جویبار و کنارس حوضچه های ماهیییی.....محشره محشررررر..عکساشو از پارسال دارمممم
امسال گفتین میخوان ببرنمون اردبیل حالا هنو برنامه ها مشخص نیست و چشمه های آبگرم...و البته یه ییلاق دیگه....... من ندیدم هنو که کجا میریم ولی مطمئنم باز بی نهایت سربز و مناظر زیبایی داره....
من به خصه تعریف تبریز رو خیلی ششنیدم ولی هنو نتونستم برم و خیلی دوست دارم یه سفر تبریز برم :(((

خلاصه بعد سر فرصت میام از این یکی مسافرت و برنامه هاش میگم...

وقتی به یه جمعیت زیاد میرید مسافرت بدیش همین معطلیاس ...اوه...مثلا من الان صبحانه خوردم و باز معطل دیگرانیم تا با ناز و کرشمه کارهاشونو بکننن و اماده بشن
اهانننننن
آقا محسن هشتپر یه سورتمه داره که فکر کنم هر کی نرفته یکی از لذت بخش ترین تفریحات دنیا رو از دست دادهه...سورتمه از تو جنگل و درختاس باز عکساشو از پارسال داریم....محشره محشره محشره...... همش جیغ و دادهه
من برم حالا دوباره فردا صبح اگر باز تو حالت انتظار بودم میام میتعریفم:))

نقل قول: zrnznn
آقا محسن پیشنهاد میکنم یه سفرتون رو فقط برا کردستان بزارید کردستان بی نهایت زیباست و خوش اب و هوا...خیلی خوبه من که رفتم بانه و مریوان و اینا حتما برید:4: با ماشین خالی هم برید چون برگ

خدا خیرت بده که لااقل شما منظور منو متوجه شدید و راهنمایی کردید :46:
ولی چقدر تند تند حرف زدید چند بار خوندمش یا متوجه یک چیزایی بشم. :83:
پارسال هم ییلاق مریان رفتیم از همون هشتپر به سمت کیش دیبی و آخر هم مریان

لطف کن مسیر اینجا ها رو و اینکه از کدوم شهر بریم راحت تره رو بنویس
دیگه اینکه اینجاهایی رو که نوشتی برای اقامت جایی رو داره ؟
آقا محسن هشتپر یه سورتمه داره که فکر کنم هر کی نرفته یکی از لذت بخش ترین ت

در مورد این شهر هم یخورده توضیح بدی ممنون میشم
اگه اطلاعات دیگه ای هم داری لطف کن بنویس
ممنون میشم

منم راستش غرب ایران مسافرت نکردم؛ البته خیلی سال پیش رفتم آستارا و خلخال و سرعین و اردبیل که خیلی خوب بود و مسیر خیلی زیبایی هم داشت.
منطقه اسالم (غرب استان گیلان) و خلخال واقعا عالیه. جاده اسالم به خلخال (در واقع جاده ای که استان گیلان رو به استان اردبیل وصل میکنه) و گردنه حیران فوق العاده س...

پسرعمویی دارم که جاهای زیادی از ایران رو سفر کرده و میکنه. همیشه به من توصیه میکنه استانهای کردستان و لرستان رو اگر نبینی ضرر کردی.
توی نت اگر جستجو کنی میتونی اطلاعات خوبی از نقاط دیدنی و مسیرها به دست بیاری.

با مازیار هم مشورت کن :bachemosbat:

• نقل قول: ژنرال
    منم راستش غرب ایران مسافرت نکردم؛ البته خیلی سال پیش رفتم آستارا و خلخال و سرعین و اردبیل که خیلی خوب بود و مسیر خیلی زیبایی هم داشت.
    منطقه اسالم (غرب استان گیلان) و خلخال واقعا عالیه. جاده اسالم به خلخال (در واقع جاده ای که استان گیلان رو به استان اردبیل وصل میکنه) و گردنه حیران فوق العاده س..

تا اردبیل چند باری رفتم ولی راستش ترسیدم وارد سرزمین ترکها بیشتر از این بشم :4:
    ممنون از راهنماییت

سلام
    حاج محسن قرار بود ما بيايم طرفاي شما ولي ظاهرا شما پيش قدم شديد :1:
    آقا آذربايجانغربي بيايد در خدمتيم . جاهاي ديدنيش هم تخت سليمان در شهرستان تكاب و غار سهولان در مهاباد و آبشار شلماس در سردشت و تفرجگاه بند و دره قاسملو در اروميه و شهر ماكو هم ديدني هاي خوبي داره بعلاوه بازارچه هاي مرزي در ماكو و بازرگان و ....

آقا محسن یه کشف جدید
    یه محل جدید پیدا کردیم ..اونم تله کابین گردنه حیرانه...محشر بودددددددددددد
    دیروز استارا بودیم و دیشب رفتیم اردبیل و امروز ظهر سرعیننننن و تو راه برگشت قبل از آستارا
    گرنه حیران یه تله کابین که تازه تاسیس کردن برخوردیممممممممم.....من یه چی میگم شما یه چی میشنویییییییییییعالی بود
    کلی رفتیم بالااااااااااااااااااخیلی زیبا بود بی نهایبت زیبااااا بوددددددد
    هوا اردبیل و اینور بهتر از تالش بود
    پیشنهادم اینه که برید حتماااااااا

در مورد جا و مکان من خبر ندارم..ما معمولا جایی میریم که مکان داشته باشیم:4:
    اگرم نداشته باشیم میریم جاهایی که از طرف ادارات دولتی بهمون میدن، هتل متل نمیریم...فقط مشهد که بریم هتل میریم
    امسال هم دوشی مریان بودیم خیلی خوش گذشت....یه جایی دیگه میخواستیم بریم که موقع رفتن ما آبش قطع شده بود واسه همین همون مریان رو رفتیم
    اینجا اینا ویلا دارن واسه تابستوناشون که که میگن میریم ییلاق و تابسوتن رو تو این مناطق خوش آب و هوا میگذروننن...
    قطعا خونه ها یا جاهایی هستن که اجاره داده میشن! ولی من خبر ندارم...ما اینجا میریم خونه های اقوام یا دوستای خالهام اینا...
    مطمئنن جاها مناطق خیلی خوب دیگه هم داره ولی مثلا برادر شوهر خاله ام اینجا ویلا داره و سه ساله میریم اینجااا....

یادم رفت واسه مسر که گفتید....:9: هیجان تعریف تله کابین داشتم اینو یادم رفت:4:

تو نقشه نیگاه کنیدو....همین عکسی که9 خودتون گذاشتیدد...هشتپر قبل از استارا کیش دبیی و مریان
    مریان ته خطه...دیگه هیچ جاده ای بعدش نیست...ته کوه...ته دنیا...بهشته......20

اینجا ها خیلی بکر تر از جاهای مثل رامسر و چالوس و اینجاهسسس...
    اونجا پر از ادمه و همه واردشون میشن...ولی اینجاها که میگم مال خود محلیاس و مگه آشنا داشته باشید که این مناطق رو بهتون معرفی کننن
    اینجا که رفتیم گوشت تا که میفروشن از سر در مغازه بیرون مغازه آویزون و یخچال ندارن و تو یخچال نگه نمیدارننننن..همه چی دست نخوره اس.....عین هو تو فیلماااا

سلام
    اگه تشریف آوردید اردبیل من در خدمت هستم. نمیدونم چه جوری میتونم بهتون شماره یا آدرس بدم. یعنی نمیدونم چه جوری میتونم بهتون پیغام خصوصی بدم. خوشحال میشم در خدمتتون باشم.

حالا که ما میخوایم ببرگردیم شما دعوت میکنی؟؟؟؟؟؟

الان نمیتونم بهت پیغام خصوصی بدم... بعد میام بهت پیغام میدم و خودم یادت میدم...اینجا فقط منم که مهندسم :9:

میهمان گرامی جهت ارسال پست لطفا عضو شوید.
    پاسخ
    در حال حاضر 1 نفر در حال مشاهده اين تاپيک میابشند که 0 نفر آنها کاربر می باشد:

34.74 امتیاز ،

Why You Should Not Vape

16 ساعت پیش

more

Stop, look and wave your hand before using zebra crossing

1 هفته پیش

more

New Year's celebrations around the world

2 هفته پیش

more

'KOLAH GHERMEZI' Puppeteer Donya Fannizadeh dead at 49

3 هفته پیش

more

Now THAT's a kid who appreciates food! So darn cute ❤

3 هفته پیش

more

The Calling of an Engineer

3 هفته پیش

more

A List of the Different Types of Kisses And What They Mean

3 هفته پیش

more

This 7-Year-Old Child Is Trapped Inside Body Of An Old Man

3 هفته پیش

more

Music legend George Michael has died peacefully at home at the age of 53

3 هفته پیش

more

How Rovaniemi, Finland became the “official hometown” of Santa Claus

3 هفته پیش

more

Russian Military plane crashes into Black Sea near Sochi

3 هفته پیش

more

Farewell moment of Iranian Divers Before the Operation "Karbala IV" Iraq War 1980s

3 هفته پیش

more

Meet Iranian Ronaldo and Messi ?

3 هفته پیش

more

Iz.Mohsen's Mannequin Challenge, Mix 'Black Beatles' by Rae Sremmurd and "Persian Dance Song"

3 هفته پیش

more

Top 10 Worst Teachers - Part 4

amazing ★ ۸ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

موج تازه بازداشت نظامیان در ترکیه کلید خورد

news ★ ١۴ ساعت پیش

...

ادامه مطلب

غذای دیجیتال میل دارید؟

news ★ ١۳ ساعت پیش